Hneď po objednaní produktov na zákazku sa pustím do práce.


Ako prebieha výroba nového produktu.

Výroba háčkovaných vecičiek začína podľa okolnosti hneď po prijatí vašej objednávky.Najprv si skontrolujem stav zásob potrebného materiálu. Ak to vyžaduje situácia,ihneď dokúpim všetky chýbajúce položky na internete alebo u nás v kamennom obchode. Tovar objednaný v internetovom obchode mi dorazí do 2 až 5 pracovných dní.

Ak mám rozpracovanú inú zákazku,najprv ju dokončím a až potom začnem pracovať na vašej objednávke. Všetky objednávky sú vybavované priebežne podľa poradia,tak ako prišli. Najviac objednávok prichádza pred Vianocami a preto vám odporúčam v tomto čase objednávať s predstihom tak,aby som vám mohla doručiť vašu objednávku ešte pred Vianocami.

Čas potrebný na výrobu je individuálny a záleží od produktu napríklad kľúčenku vyrobím za jeden deň,peňaženku za dva dni,kabelku za týždeň a tašku za dva týždne. Maximálna doba dodania je vždy uvedená pri danom produkte.

Cena hotového produktu sa odvíja od ceny materiálu čo je 40% celkovej ceny a 60% je odmena za vykonanú prácu.

Hneď po dokončení všetkých prác váš produkt starostlivo zabalím a odnesiem na poštu alebo do zásielkovne. Viac informácií na stránke ODOSLANIE.

Výroba